Разпределение на мачовете от Евро 2016 в каналите на Българската Национална Телевизия и Нова Броудкастинг Груп БНТ и Нова запазват правото си на промени в програмата при необходимост.

ГРУПОВА ФАЗА

 

10.06.2016 

Франция – Румъния 22:00 БНТ1/БНТ HD
Франция – Румъния 22:00  Nova/Diema Sport

11.06.2016

Албания – Швейцария 16:00 БНТ1/БНТ HD

Уeлс – Словакия 19:00 БНТ1/БНТ HD

Англия – Русия 22:00 Nova/Diema Sport

12.06.2016

Турция – Хърватия 16:00 БНТ1/БНТ HD  Турция – Хърватия 16:00 Nova/Diema Sport

Полша – Сев. Ирландия 19:00 Diema/ Diema Sport

Германия – Украйна 22:00 БНТ1/БНТ HD

13.06.2016

Испания – Чехия 16:00 БНТ1/БНТ HD

Реп. Ирландия – Швеция 19:00 БНТ1/БНТ HD

Белгия – Италия 22:00 Nova/Diema Sport

14.06.2016

Австрия – Унгария 19:00 Diema/ Diema Sport 2

Португалия – Исландия 22:00 БНТ1/БНТ HD

15.06.2016

Русия – Словакия 16:00 Diema/ Diema Sport 2

Румъния – Швейцария 19:00 Diema/ Diema Sport 2

Франция – Албания 22:00 БНТ1/БНТ HD

16.06.2016

Англия – Уелс 16:00 БНТ1/БНТ HD

Украйна – Сев. Ирландия 19:00 БНТ1/БНТ HD

Германия – Полша 22:00 Nova/Diema Sport

17.06.2016

Италия – Швеция 16:00 Nova/Diema Sport

Чехия – Хърватия 19:00 Diema/ Diema Sport 2

Испания – Турция 22:00 БНТ1/БНТ HD

18.06.2016

Белгия – Реп. Ирландия 16:00 Nova/Diema Sport

Исландия – Унгария  19:00 БНТ1/БНТ HD

Португалия – Австрия 22:00 Nova/Diema Sport

19.06.2016

Швейцария – Франция 22:00 БНТ1/БНТ HD Румъния – Албания 22:00 Diema/ Diema Sport

20.06.2016

Русия – Уелс 22:00 БНТ1/БНТ HD Словакия – Англия 22:00 Nova/Diema Sport

21.06.2016

Украйна – Полша 19:00 БНТ1/БНТ HD Сев. Ирландия – Германия 19:00 Diema/ Diema Sport 2

Хърватия – Испания  22:00 БНТ1/БНТ HD Чехия – Турция 22:00 Nova/Diema Sport

22.06.2016

Исландия – Австрия 19:00 БНТ1/БНТ HD Унгария – Португалия 19:00 Diema/ Diema Sport 2

Италия – Реп. Ирландия  22:00 БНТ1/БНТ HD  Швеция – Белгия 22:00 Nova/Diema Sport

 

ЕЛИМИНАЦИОННА ФАЗА

25.06.2016

Първи осминафинал 16:00 БНТ1/БНТ HD

Втори осминафинал 19:00 Diema/ Diema Sport 2

Трети осминафинал 22:00 БНТ1/БНТ HD

26.06.2016

Четвърти осминафинал 16:00   Nova/Diema Sport

Пети осминафинал 19:00 БНТ1/БНТ HD

Шести осминафинал 22:00 Nova/Diema Sport

27.06.2016

Седми осминафинал 19:00 БНТ1/БНТ HD

Осми осминафинал 22:00 Nova/Diema Sport

30.06.2016

Първи четвъртфинал 22:00 БНТ1/БНТ HD

01.07.2016

Втори четвъртфинал 22:00 Nova/Diema Sport

02.07.2016

Трети четвъртфинал 22:00 БНТ1/БНТ HD

03.07.2016

Четвърти четвъртфинал 22:00 Nova/Diema Sport

06.07.2016

Първи полуфинал 22:00 БНТ1/БНТ HD

07.07.2016

Втори полуфинал 22:00 Nova/Diema Sport

10.07.2016

Финал 22:00 БНТ1/БНТ HD

Финал 22:00 Nova/Diema Sport

 

БНТ и Нова запазват правото си на промени в програмата при необходимост.

Вашето мение е важно за нас.
[Total: 0 Average: 0]